GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč bez DPH ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Czech CBD HHC Cartridge - 94% - Banana Runtz - 1ml

Dokonalá chuť čerstvě utrženého zralého banánu, jemných bylinek a sladkého ovoce, které můžete najít ve stroji na výrobu bonbónů. Náhradní přednaplněná Cartridge, určená pro vapovací pera s kompatibilním závitem. Obsahuje 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Californie. Objem náplně 1ml.
Skladem
Kód: 997973
Značka: Czech CBD
Kategorie: Cartridge HHC
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

"Dokonalá chuť čerstvě utrženého zralého banánu, jemných bylinek a sladkého ovoce, které můžete najít ve stroji na výrobu bonbónů."

Hexahydrokanabinol je také ideálním pomocníkem při žaludečních nevolnostech. Oproti THC je HHC 100% legálním produktem, který si můžete v klidu užívat, nejen pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti.

Použitý extrakt HHC, který je je použit při výrobě, je získáván hydrogenací extraktu kvalitního CBD. V žádném případě se nejedná o plně syntetické a chemické preparáty, které by mohly ohrozit vaše zdraví a neměly by žádný přírodní základ. Hydrogenace je proces, který je používaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Jedná se tedy o standartizovaný "foodgrade" výrobní proces. 

Mezi HHC extrakty, které se vyskytují na trhu jsou velké rozdíly, jak v kvalitě a vůni, tak předně i v aktivní složce kterou obsahují. Tzv. poměr 9R : 9S, kdy aktivní složkou je právě isomer 9R . V extraktu HHC který Vám nabízíme my v našich produktech je tento poměr isomerů hexadyrokanabinolu 9R 68,57 % : 9S 24,12 %. Většina prodejců na trhu v ČR a EU nabízí HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ti serióznější 55%. Což je ale stále o 25% slabší než námi používaný hexahydrokanabinol.

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň: 94% HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu.

 


Klíčové vlastnosti

  • Neobsahuje THC.
  • Extrakt z kvalitního CBD
  • Náplň: 94% HHC
  • Objem 1 ml

 

 

 

Obsah balení

  • HHC liquid v cartridge: 1 ml
  • Atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel
  • PTFE těsnění (bez lepidel)

 


 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents