GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Cartridge a Pody Uwell Dillon EM

Pod Cartridge Uwell Dillon EMRevoluční Pod Cartridge Uwell Dillon EM s kapacitou 2,5 ml je zcela inovativní cartridge a představuje vrchol v oblasti vaporizace a posouvá laťku zážitku o stupeň výše. Plně vybavená cartridge s integrovanou žhavící hlavou s Mesh pletivem zaručuje perfektní podání chuti e-liquidu, bleskurychlé zahřátí a optimální produkci páry.

Srdcem cartridge je speciální krycí štít, který se při potažení automaticky otevírá a umožňuje e-liquidu proudit k vatě. Po ukončení potahu se štít automaticky zavírá, čímž chrání vatu i spirálu uvnitř a prodlužuje jejich životnost. Technologie EM-LOCK zajišťuje pevné usazení cartridge v těle elektronické cigarety, zatímco Pro-FOCS optimalizuje chuť a zaručuje maximální požitek z vapování. Cartridge Uwell Dillon EM Pod se pohodlně plní z boku, a tak už žádné složité manipulace s náplní. S touto revoluční cartridgí si vychutnáte bezstarostné a maximálně komfortní vapování plné chuti a bohaté produkce páry.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents