GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Cartridge a Pody Joyetech EVIO Gemini

Cartridge EVIO Gemini PodCartridge EVIO Gemini Pod od renomovaného výrobce Joyetech se pyšní impozantní kapacitou 6,5 ml, čímž se řadí mezi absolutní špičku ve svém segmentu. Jedná se o komplexní řešení, které zahrnuje integrovanou žhavící hlavu s inovativním mesh pletivem. Díky této technologii se můžete těšit na excelentní podání chuti e-liquidu, bleskové náběhy žhavení a optimální produkci páry, která uspokojí i ty nejnáročnější vapery. Cartridge EVIO Gemini Pod dále potěší uživatele praktickým systémem bočního plnění s intuitivní silikonovou záslepkou, která zajišťuje maximální komfort a minimalizuje riziko úniku e-liquidu.

Joyetech EVIO Gemini Pod Kit je elegantní a kompaktní pod systém s velkou výdrží baterie, ideální pro MTL vapery a začátečníky, kteří hledají snadno použitelné zařízení. Nabízí integrovanou baterii 650mAh s nabíjením USB-C, objemný pod 6,5ml s bočním plněním, intuitivní ovládání a integrovanou žhavící hlavu 1,0ohm pro MTL vapování s bohatou chutí a produkcí páry. EVIO Gemini se vejde do kapsy a skvěle se hodí pro vapování na cestách, ať už jste zkušený vaper nebo teprve začínáte.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents