GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Cartridge a Pody Dotmod dotAIO V3

Dotmod dotAIO V3 Tank Cartridge.Dotmod dotAIO V3 Tank Cartridge se pyšní impozantní kapacitou 4 ml, čímž uspokojí i ty nejnáročnější vapery. Tato samostatná cartridge je dodávána prázdná a pro plnohodnotný vaping je nutné dokoupit kompatibilní žhavící hlavy z platformy Dotmod dotCoil.

Díky propracovanému designu a konstrukčnímu provedení Cartridge se můžete těšit na dokonalé prokreslení chuti a hutné, bohaté mraky páry, které uspokojí Vaše smysly. Praktický boční systém plnění usnadňuje doplňování e-liquidu a boční regulace airflow umožňuje precizní nastavení intenzity potahu dle Vašich preferencí. Dotmod dotAIO V3 Tank Cartridge představuje ideální volbu pro všechny vapery, kteří hledají spolehlivou a komfortní cartridge s velkým objemem a vynikajícími vlastnostmi. Tyto Cartridge jsou kompatibilní s modely elektronických cigaret Dotmod dotAIO X Essential, Dotmod dotAIO X Pro.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents