GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

TI Juice Mist DIY - Báze - VG70/PG30 - 100ml

Nearomatizovaná báze MIST DIY bez nikotinu je základní složkou pro míchání vlastních e-liquidů. Báze obsahuje 70% VG a 30% PG, díky tomu je vhodná pro DL styl vapování a pro nízkoodporové e-cigarety používané pro extrémní tvorbu páry a získání té nejlepší chuti. Celkový objem 100ml. Výrobce TI Juice.
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 1637346264
Značka: Ti Juice
Kategorie: Beznikotinové báze - TI Juice
Hmotnost: 0.001 kg
Příchuť: Bez příchutě (Báze)
Celkový objem: 100 ml
Obsah nikotinu: 0mg
Poměr PG / VG: PG 30 / VG 70
Základní vlastnosti: Beznikotinová báze
Položka byla vyprodána…

Univerzální báze neobsahující nikotin výrobce TI Juice je základní složkou pro míchání vlastních náplní do elektronických cigaret (e-liquidů). Mimo příchutě a nikotinu obsahuje všechny základní složky, stejně jako hotový e-liquid. Nyní už vám jen stačí vybrat si svou oblíbenou příchuť (tabákovou, cigaretovou, či různé ovocné ap.) a přimíchat ji v libovolném poměru (zpravidla doporučenou výrobcem jednotlivých příchutí) do této základní báze. Pro vyznavače nikotinových náplní lze do výsledného e-liquidu přimíchat tzv. nikotinový booster, který rovněž naleznete v naší nabídce.

Základní nearomatizovaná báze MIST DIY bez nikotinu je základní složkou pro míchání vlastních e-liquidů. Báze TI Juice se vyznačují tím, že na sebe prvotřídně navazují použité aroma a nikotin, takže se ingredience neoddělují, což znamená, že tento samotný základ Vám pomůže dosáhnout dokonale vyváženého mixu pokaždé, aniž by jste nevyrobili příliš silně aromatizovanou nebo příliš silnou nikotinovou tekutinu. Ne každý e-liquid však používá stejnou bázi. Typicky se používají buď báze označené jako PG (propylenglykol) nebo VG (rostlinný glycerin). Ve většině případů jsou tyto složky v základní bázi již namíchané, a to v určitém poměru, dle způsobu použití. Obě tyto základní složky jsou netoxické a jsou schváleny FDA. Oba typy jsou také používány v mnoha potravinách pro stejný účel jako v e-liquidech. Poměr PG a VG určuje výslednou produkci páry při zahřívání v elektronické cigaretě (atomizéru). Většina běžných základních bází je prodávána v těchto poměrech.

100% VG obsahuje 100% podíl glycerolu (VG), díky tomu je vhodná pro DL a Cloud-chasing styl vapování a pro nízkoodporové e-cigarety používané pro extrémní tvorbu páry a získání té nejlepší chuti. Tento poměr nevyvolává tzv: HIT, který získáme až s určitým poměrem PG. 50/50 VG/PG obsahuje 50% VG a 50% PG, díky tomu je vhodná pro MTL styl vapování. 60/40 VG/PG obsahuje 60% VG a 40% PG, díky tomu je vhodná jak pro MTL, tak RDL styl vapování. 70/30 VG/PG obsahuje 70% VG a 30% PG, díky tomu je vhodná pro DL styl vapování a pro nízkoodporové e-cigarety používané pro velkou tvorbu páry a získání té nejlepší chuti. 80/20 VG/PG obsahuje 80% VG a 20% PG, díky tomu je vhodná pro DL styl vapování a pro nízkoodporové e-cigarety používané pro extrémní tvorbu páry a získání té nejlepší chuti. Obecně lze tedy říci, že báze obsahující vyšší podíl VG produkují větší množství páry a naopak. Báze s vysokým podílem VG nejsou vhodné pro MTL styl vapování. Na trhu se setkáme ještě s čistým 100% poměrem PG, tyto báze však slouží spíše pouze k domíchání výsledného poměru.

TI Juice MIST DIY jsou prvotřídní báze nejvyšší kvality vyráběné v EU. Vynikají absolutně čistou a jemnou chutí bez jakýchkoliv dalších přísad. Díky tomu je lze použít pro všechny druhy příchutí, od samotných tabáků přes ovocné až po nejvíce prokreslené dezertové příchutě. Výslednou chuť náplně tato báze nijak neovlivní.

 


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno v EU
  • Obsahuje rostlinný glycerin a propylenglykol
  • Bez chuti a zápachu
  • Objem 100ml

Báze TI Juice

TI Juice MIST DIY jsou prvotřídní báze nejvyšší kvality vyráběné v EU. Vynikají absolutně čistou a jemnou chutí bez jakýchkoliv dalších přísad. Díky tomu je lze použít pro všechny druhy příchutí, od samotných tabáků přes ovocné až po nejvíce prokreslené dezertové příchutě. Výslednou chuť náplně tato báze nijak neovlivní.

ti-juice-vyrobce-clanek

Kalkulačka pro míchání e-liquidu

Připravili jsme pro vás jednoduchou kalkulačku, pomocí které si zvládne namíchat svůj e-liquid opravdu každý. Stačí zadat pár údajů o výsledném e-liquidu a kalkulačka pro míchání e-liquidu to spočítá za vás. Na míchání vlastního e-liquidu není opravdu nic složitého, je jen potřeba dodržet pár základních věcí, ale výsledek potom stojí za to. Kliknutím banner, nebo zde přejdete k samotné kalkulačce.

 

kalkulacka-pro-michani-vlastnich-e-liquidu

 

Parametry a specifikace báze TI Juice


Typové zařazení Beznikotinová báze

Celkový objem 100ml

Obsah VG 70% Glycerol USP

Obsah PG 30% Propylenglykol USP

Obsah nikotinu 0mg

Výrobce TI Juice

 

 

Obsah balení

  • 1x balení obsahující bázi výše uvedených parametrů

 


 

Kompatibilní příslušenství

  • Aromata (příchutě pro míchání) naleznete zde
  • Aromata Shake & Vape příchutě naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ti Juice

Výrobky Ti Juice se vyznačují pečlivým výběrem farmaceutických surovin, veškeré produkty jsou připravovány podle přísných norem EU se zaměřením na vysokou kvalitu a hlavně pro koncového zákazníka jistotu a vynikající chuť. Příchutě Ti Juice jsou pečlivě vybírány, aby vyhovovaly různým individuálním vkusům zákazníka díky širokému sortimentu 10 lahodných chutí si určitě každý najde tu svoji.  Ti Juice hlavní kategorie příchutí jsou rozděleny na klasickou řadu, kde najdete dezerty, ovocné dezerty a čistě ovocné příchutě a druhá kategorie jsou výborné tabáky, které uspokojí i ty náročnější.

TI-Juice

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents