GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Atomizéry Dotmod dotRDA X

Atomizér Dotmod dotRDA X.Hledáte atomizér, který posune váš vapingový zážitek na novou úroveň? Pak nehledejte dál než Dotmod dotRDA X, vlajkovou loď dokapávacích atomizérů od renomovaného výrobce Dotmod. Tato inovativní RDA kombinuje všestrannost s precizní funkčností a esteticky dokonalým dílenským zpracováním, čímž vám zaručuje bezkonkurenční vapingový zážitek.

Dotmod dotRDA X se pyšní revolučním designem, který umožňuje bezproblémový přechod mezi konfiguracemi s jednou a dvěma spirálkami, a tak se dokonale přizpůsobí vašim preferencím. Díky bočnímu airflow máte plnou kontrolu nad vapováním pro jakoukoli konfiguraci spirálky a zároveň si užíváte výjimečnou variabilitu proudění vzduchu. Ať už preferujete utažený DL vaping nebo volnější DTL s bohatou produkcí páry, dotRDA X vám to s lehkostí umožní. Špičkový design airflow zajišťuje hladké a plynulé proudění vzduchu, které zdůrazňuje chuť e-liquidu a zároveň umožňuje tvorbu masivních mraků.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents