aSpire Nautilus GT Grip Mod 75W SET - Gun metal

Elektronický Grip s celkovým výkonem až 75W, Clearomizer Nautilus GT 3ml, OELD displej, na baterie 18650, USB-C nabíjení
Skladem
Kód: 6958947132527
Kategorie: aSpire Nautilus GT TC75W Grip Full Kit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic: MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Barva: Šedá
Kapacita e-liquidu: 3 ml
Závit baterie: 510

A je tady další skvělý kousek od aSpire a jeho oblíbené série Nautilus, tentokrát nesoucí označení GT, u které mimo jiné stojí za povšimnutí především propracovaný Clearomizer, nesoucí stejné označení. 

Clearomizer aSpire Nautilus GT je postaven na kvalitní základně z ušlechtilé oceli, která je doplněna o kvalitní pyrexové sklo. Celkový objem pro náplň tak činí až 3ml zásobního prostoru. Nastavitelný přívod vzduchu (Airlow) je samozřejmostí, a to v dokonalém provedení, které je přesně odstupňované celkem čtyřmi různě velikými průchody. Průchod vzduchu může být také celkově uzavřen. Díky tomu to provedení je Nautilus GT primárně určen pro oblíbený styl přímého potahování DL, nicméně v kombinaci se správně zvolenou žhavící hlavou a při vyšším omezení přívodu vzduchu lze snadno použít i pro klasický styl MTL, kdy potahujete jako z klasické cigarety. Vše završuje tolik oblíbený systém horního plnění, kdy stačí pootočit horní částí Clearomizeru a jednoduchým způsobem jí vytáhnout. K dispozici jsou dva dostatečně velké plnící otvory, kterými se plnění stane rychlou a jednoduchou záležitostí. K případné výměně žhavící hlavy stačí odšroubovat spodní základnu a samotné výměně už nic nebrání.

Samotný Grip je uživatelsky velmi přívětivý a skvěle padne do ruky. Nabízí naprosto dostatečný výkon až 75W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret. Grip Nautilus GT pohání jedna baterie typu 18650 (není součástí setu), která by měla, chcete-li dosahovat stabilně výše uvedeného výkonu alespoň 20A. Grip je osazen přehledným, téměř jednopalcovým OLED displejem, který zobrazuje vše potřebné, ať již jde o aktuálně nastavený výstupní výkon, použitý odpor atomizéru, napětí článku, nebo celkovou kapacitu baterie. Ovládání je velmi snadné pomocí dvou tlačítek pod displejem a jednoho velkého nad ním, který zároveň slouží k aktivaci celého zařízení při potahování.

V tomto setu naleznete hned dvě Aspire Nautilus 2S žhavící hlavy. Jedna je vybavena mesh spirálou a odporem 0,7Ω a druhá je pak BVC s odporem 1,6Ω a jsou tak tedy vhodné spíše pro klasický styl potahování. Clearomizer Nautilus GT je však plně kompatibilní s řadou oblíbených žhavících hlav BVC, které už známe například s předchozích úspěšných sérií řady Nautilus, Triton aj.

O nabíjení Gripu aSpire Nautilus GT se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse.

  


Klíčové vlastnosti

  • Na baterie 18650
  • Clearomizer Nautilus GT
  • Výstupní výkon až 75W
  • OLED Displej

 

Elegantní design

A je tady další skvělý kousek od aSpire a jeho oblíbené série Nautilus, tentokrát nesoucí označení GT, u které mimo jiné stojí za povšimnutí především propracovaný Clearomizer, nesoucí stejné označení. 

aSpire Nautilus GT Grip s dokonalým designem ve třech barevných variacích

 


 

aSpire Nautilus GT Clearomizer s kapacitou 3ml

Clearomizer Nautilus GT

Clearomizer aSpire Nautilus GT je postaven na kvalitní základně z ušlechtilé oceli, která je doplněna o kvalitní pyrexové sklo. Celkový objem pro náplň tak činí až 3ml zásobního prostoru. Nastavitelný přívod vzduchu (Airlow) je samozřejmostí, a to v dokonalém provedení, které je přesně odstupňované celkem čtyřmi různě velikými průchody. Průchod vzduchu může být také celkově uzavřen.

 


 

Vyměnitelná baterie

Grip Nautilus GT pohání jedna baterie typu 18650 (není součástí setu), která by měla, chcete-li dosahovat stabilně výše uvedeného výkonu alespoň 20A.

aSpire Nautilus GT Grip pohání baterie typu 18650

 


 

Parametry a specifikace Modu Nautilus GT


Modelové označení (Typ, model) aSpire Nautilus GT

Barva Gun metal

Rozměry Gripu 79 x 46 x 25mm

Nastavitelný výkon 1-75W

Nastavitelná teplota -

Způsob ovládání 3 tlačítka

Podporované režimy VW

Podporovaný odpor TC -

Podporovaný odpor VW neuvedeno 

Typ baterie 18650 (není součástí)

Způsob nabíjení USB-C

Doba nabíjení Dle použité baterie

Nabíjecí proud až 2A

 

Parametry Clearomizeru Nautilus GT


Modelové označení (Typ, model) aSpire Nautilus GT

Materiál Nezerová ocel + pyrex

Způsob uchycení / závit 510

Způsob plnění e-liquidem Horní plnění

Regulace přívodu vzduchu Spodní

Druh žhavících hlav aSpire BVC

 

Rychlé nabíjení

O nabíjení Gripu aSpire Nautilus GT se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení.

 

O nabíjení Gripu Nautilus GT se postará rychlý USB-C konektor

 


 

 

I pro náročné

Samotný Grip je uživatelsky velmi přívětivý a skvěle padne do ruky. Nabízí naprosto dostatečný výkon až 75W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret.

 

aSpire nautilus GT Grip je zkrátka pan dokonalý

 


 

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Aspire Electronics. Co. ,Ltd

Your SEO optimized title page contents